Hakkımızda

PERAKENDE ÇAĞI KİMDİR?

Üreticileri, tüketicileri, tedarikçileri ve marketleri buluşturma misyonunu üstlenen +Ph Perakende Haber Dergisi, Blue Medya bünyesinde, Perakende Çağı adıyla yayın hayatına devam etmektedir.

Perakende Çağı; ürün ve hizmetlerin tüketiciyle buluşma serüvenin seyir defterini tutar. Alışverişin her anlamdaki şiirini yazar, paylaşımın öyküsünü resmeder ve okuyucuya hem üretici açısından hem de “son kullanıcı” açısından iletişim köprüsü görevi sunar. Üreticilerin; ürettikleri hizmeti ve ürünü “son kullanıcıların” ulaştırmasının her basamağında bulunduğu , tanıklık ettiği gibi, kritiğini çıkartır, yorumlar, daha iyisi için gereken uzmanların yardımlarıyla “daha iyi”ye yol alınmasını sağlar.

Kısaca sektörün nabzını tutan Perakende Çağı Dergisi, perakende yayıncılık sektörüne geniş okuyucu kitlesi ve zengin içeriği ile öncülük edebilmek adına farklı çalışmalar yapmaktadır.

Perakende Çağı Dergisi , Perakende Sektöründeki gelişmeleri an be an izler, inceler, irdeler ve yorumlar. Araştırma –analiz dosyalarından, Gündem- Güncel dosyalara, ürün ve hizmet haberlerinden şirket ve bağlantılarına, başarı öykülerinden sektördeki uzman görüşlerine, sektörün püf noktalarından perakende’nin kısa yol tuşlarına, teknolojik gelişmelerden dünya ve Türkiye’deki trendlere varan, haberciliğinin yanı sıra kültürel ve sosyal sorumluluk alanlarına kadar zengin içeriğiyle, okuyucusunu hem bilgilendirmek hem de haberdar etmek üzerine “iletişim köprüsü” görevini “eksiksiz”, “anlaşılır” ve “işlevsellik kazandırma” amacıyla çalışır.

Perakende Çağı Dergisi 96 sayfa, dört renk, 115 gr. kuşe kağıda 20.000 adet olarak basılmakta ve dağıtılmaktadır.

HEDEF KİTLE/ OKUYUCU PROFİLİ KİMDİR NASILDIR..?

Dergimiz, abonelere ve ağırlıklı olarak Perder’e üye olan yerel perakendeciler, zincir mağazalara, ulusal ve yerel birçok marketin yanı sıra distribütörlere, tedarikçi firmalara, gıda, oyuncak, ambalaj, züccaciye ve tekstil firmalarına, sektöre yönelik üretim yapan makinecilere, danışmanlık, güvenlik ve catering şirketleri ile basın, medya , kamu kurum ve kuruluşlarına, otomotiv firmalarına, pr şirketlerine, otellere, derneklere, odalara, kısacası Türkiye genelinde çok geniş bir alana dağıtılmakta olup, ayrıca katıldığımız fuar ve organizasyonlarda da katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Geçmiş yıllarda katıldığımız ve sürekli katılacağımız fuarlardan bazıları;

  • FMCG Hızlı Tüketim Ürünleri Fuarı
  • Shop Desing Satış Noktası Donanımları Fuarı
  • Beauty Eurasia Güzellik Fuarı FOTEG Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı
  • Exponut Uluslararası Fındık ve Mamülleri, Kuru Meyveler, Kuruyemiş ve Teknolojileri Fuarı
  • CNR Uluslararası Gıda Ürünleri Ve İşleme Sistemleri Fuarı
  • Marketingist Pazarlama Fuar ve Konferansı
  • Cebit Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı
  • İstanbul Perakende Fuarı -Sosyal Danışmanlık
  • Anfaş-Antalya gıda Fuarı
  • Türkiye Perakendeciler Federasyonu Fuarı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen kapatıp sayfayı yenileyin.